logo
Linkki Tammer-Shakin kotisivuille
  •  
  • linkki Suomen Shakkiliitto
  •  
  • linkki Suomen Shakki
  •  
  • linkki Tampereen kaupunki
  •  
  • linkki hotelli Cumulus
    Paikkakunta ja aika
    Shakkinappuloita

     

     

     

     

     

     

     

    Kilpailun osallistujalistaa ei julkaista etukäteen. Lista osallistujista tulee tälle sivulle kilpailun alettua.
    Alle 20- ja 18-vuotiaat pelaavat yhtenä ryhmänä!

  • Alle 20-vuotiaat
  • Joonas Nordman 1951
    Henri Torkkola 2156
  •  
  • Alle 18-vuotiaat
  • Joni Seppälä 1501
    Daniel Ebeling 2414
    Dennis Liu 2026
    Jani Ahvenjärvi 2324
    Alberto Politi 1509
    Irina Tumanova 1778
    Erik Rönkä 2164
    Juuso Ijas 1630
    Julius Rauramaa 2033
  •  
  • Alle 16-vuotiaat
  • Eero Valkama 2029
    Laura Julkunen -
    Timo Syvälahti 1840
    Matias Lappalainen 1947
    Juhani Halonen 1724
    Tomi Eränne 1666
    Santeri Pohjaranta 1364
    Toni Pajunen 1754
    Olavi Särkilahti 1367
    Katariina Larionova 1577
    Ellis Saavalainen 1803
    Hermanni Toivo 1667
  •  
  • Alle 14-vuotiaat
  • Arvo Valkama 1542
    Katarina Ruth 1502
    Visa Aaltonen 1361
    Jan Demidov 1946
    Aleksandr Jääskeläinen 1513
    Antti Kemppinen 1380
    Niko Usvajärvi 1270
    Teemu Virtanen 1954
    Jesse Raki 1441
    Veikko Laitamäki 1407
    Mikaela Ebeling 1460
    Niko Poranen 1612
    Toni Poranen 1416
    Arturs Birznieks 1378
    Dmitri Tumanov 1975
    Henri Lahdelma 1641
    Kim Forsbacka 1450
    Jere Joensuu -
    Joona Uusitalo 1480
    Aarni Rantanen -
    Eetu Viitanen 1413
  •  
  • Alle 12-vuotiaat
  • Kalle Mäki 1327
    Joel Molander 1478
    Sandro Karhula 1386
    Antti Venetjoki
    Toivo Keinänen 1598
    Joonas Julkunen 1314
    Olli Järviniemi 1170
    Valo Hallman 1823
    Tomi Kugappi 1864
    Artjom Mantulin 1381
    Anastasia Mantulina 1137
    Emil Miettinen 1291
    Maksim Näppinen 1318
    Jani Eränne 1596
    Haohao Liu 1395
    Aurora Heikkilä 1218
    Hugo Vuori
    Jaakko Takala 1254
    Samu Kärki 1384
    Inka Ojala 1248
    Karlos Koskinen 1264
    Kasper Turunen 1274
  •  
  • Alle 10-vuotiaat
  • Hanna Laihonen 1439
    Klaara Mäki-Uuro 1055
    Erika Majidian 1349
    Oleg Shevnin
    Dmitri Shevnin
    Maxim Van Eynde 1190
    Ikko Hero 1300
    Niko Palttala 1373
    Samuli Pohjaranta 1233
    Mariela Ebeling 1328
    Patrik Aalto 1369
    Vilho Tella 1403
    Matias Pajarre
    Rasmus Pöysti
    Anna Hietaniemi 1208
    Patrick Phipps
    Oliver Wartiovaara 1369
    Viljami Knuutila
    Roope Kantell 1357
    Daniel Aura 1345
    Lauri Kimpimäki 1415
    Santeri Kumpumäki
    Tuure Luosto 1392
    Niilo Uusitalo 1302
    Eeli Hihnala
    Luka Mansikka 1314
    Veeti Huotari 1390
    Anssi Laitinen 1406
    Maxim Nappu 1518
    Tommi Laitinen 1424
    Valtteri Aurela 1256
    Otto Lammi 1282
    Tathya Srivastava 1394
  •  
  • Alle 8-vuotiaat
  • Adam Karhula 1319
    Elisabet Hollmèrus
    Eero Tyrväinen
    Valtti Melarto 1309
    Tuure Mäki-Uuro 1133
    Erik Björklund 1301
    Nikita Nappu
    Vladimir Osmekhin
    Mihail Pavljuk
    Topi Hero 1418
    Atte Palttala 1423
    Elina Pohjaranta 1118
    Axel Eerola 1358
    Veronika Laihonen
    Rebekka Laihonen
    Juho Kimpimäki
    Onni Lähde
    Verna Luosto
    Shubham Kulkarni 1446
    David von Schulman 1400
    Robert von Schulman
  •  
  •  

     

     

     

     

     

     

    Shakin nuorten SM-kilpailut – Osallistujat
    Nuorten SM

    20 |18 |16 |14 |12 |10 |8

     

    Nuorten pikashakin SM

    Henkilökohtainen

    Joukkuekilpailu

     

    Ilmoittaudu tästä